Yerli Malı haftasını kutlayan Hürriyet İlkokulu çocuklarda milliyetçi duyguyu güçlendirmek ve yerli üretime özendirmek amacıyla ilçemizde bulunan yerli ve milli imkanlarımızla ürettiğimiz elektrikli aracımız TOGG ları okullarına davet ederek çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.
Çumra Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu anlamlı günde çocuklarımızın yanında bulunmak ve milletçe inanınca neler başarabileceğimizi yeni nesillerimize gösterebilmek için odamız bünyesindeki milli aracımızı çocuklarımızla buluşturmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız.